Parking lotniskowy Bruno

Parking lotniskowy Bruno przy Porcie Lotniczym im. Lecha Wałęsy w Gdańsku położony jest w odległości 2,5 km od terminala lotniska. Parking Bruno posiada w swojej ofercie 300 miejsc parkingowych, na utwardzonej nawierzchni. Parking jest ogrodzony, doskonale oświetlony oraz monitorowany (monitoring z zapisem), dodatkowo wspierany przez firmę ochroniarską, zewnętrzną ARES.

Goście parkingu zapewniony mają darmowy transfer na lotnisko. W chwili przylotu, najlepiej w momencie kiedy odbierany jest bagaż, należy zadzwonić po kierowce który odwiezie na miejsce parkingowe. Dla najmłodszych gości przewidziany jest fotelik samochodowy.

Parking obsługiwany jest przez całą dobę przez siedem dni w tygodniu. W razie problemów z autem, pracownicy parkingu bezpłatnie pomogą z rozruchem samochodu czy zamówią lawetę która przewiezie auto do warsztatu.

Parking Bruno swoją ofertę kieruje nie tylko do samochodów osobowych czy pojazdów jednośladowych, ale także do autobusów czy samochodów ciężarowych. Cena parkingu zawiera również ubezpieczanie od kradzieży czy następstw nieszczęśliwych wypadków. W chwili dokonywania rezerwacji należy podać dane kierowcy, samochodu, ilość pasażerów oraz termin wylotu oraz przylotu.

Cena za postój 1-2 dniowy wynosi 40 zł, postój 3-4dniowy- 50zł. Za postój 5 dniowy należy zapłacić 60zł, 6dni- 65zł, 7dni-70zł, 8dni- 75zł, 9dni- 80zł, 9dni-85zł, 10dni- 90zł, 11dni- 90zł, 12dni- 95zł, 13dni-100zł, 14dni- 100zł. Opłaty naliczane są w systemie dobowym, ceny rosną 5zł względem wzrostu dobowego postoju samochodu na parkingu. Parking Bruno wystawia faktury VAT, dla stałych klientów oferuje 5%rabat. Ceny za postój samochodów ciężarowych i autokarów ustalane są indywidualnie, na drodze negocjacji.

Parking Bruno posiada bezkonkurencyjne ceny. Jego dewiza to- blisko, tanio, bezpiecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>