Parking lotniskowy Kolumb

Parking lotniskowy Kolumb położony jest w bliskim sąsiedztwie lotniska im Lecha Wałęsy w Gdańsku- Rębiechowie. Jest jednym z trzech parkingów pełniących rolę parkingu lotniskowego, dysponuje miejscem na 340 miejsc parkingowych. Miejsca parkingowe utwardzone są nawierzchnią asfaltową, są ponumerowane oraz ubezpieczone od następstw nieszczęśliwych wypadków. Parking przeznaczony jest dla aut jednoosobowych, posiada również wyznaczone miejsca postojowe dla pojazdów jednośladowych.

Rezerwacja parkingu odbywa się drogą elektroniczną bądź w systemie obsługi klienta drogą telefoniczną 24godziny na dobę. Rezerwując parking u Kolumba, gość zagwarantowany ma darmowy transfer na lotnisko. Po przylocie na miejsce należy zadzwonić pod wskazany numer telefonu, najlepiej w chwili odbioru bagażu. Czas oczekiwania na przybycie kierowcy, pod terminal przylotu, nie przekracza 15 minut. Parking zaleca dokonanie wcześniejszych rezerwacji nawet jeden dzień przed planowanym terminem odlotu. W chwili dokonywania należy podać datę odlotu i przylotu, markę samochodu oraz jego dane.

Opłata za parking dokonywana jest na miejscu, tylko i wyłącznie gotówką. Na życzenie klienta firma wystawia również faktury VAT. W przypadku problemów z rozruchem samochodu, właściciel oferuje pomoc pracowników w zakresie ładowania akumulatorów, pomoc w zamówieniu lawety.

Ceny za postój wynoszą od 1-3 dni 70zł, za 4-5 dni postoju samochodu osobowego należy zapłacić 80zł, za 6-7dni 85zł, 8-9dni 90zł, 10-11dni 100zł, 12-14 dni 110zł. Za każdy następny dzień przedłużenia parkingu należy zapłacić 5zł/doba. Parking Kolumb wprowadził również opłaty abonamentowe od 80zł za postój miesięczny oraz 60zł za miesiąc za postój powyżej trzech miesięcy.

Parking Kolumb zaprasza!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>