Parking Lotniskowy u Madzi

Parking Lotniskowy u Madzi położony jest przy ulicy Słowackiego, pięć minut drogi od samego lotniska (500 metrów od samego terminala). Parking położony jest na prywatnej posesji, posiada 20 miejsc postojowych dostępnych przez cały rok. Jest to mały ale bezpieczny parking. Właściciele mają przez całą dobę mają pod kontrolą pozostawione samochody, zapewniając im bezpieczne warunki postojowe.

Transfer gości na lotnisko jest bezpłatny i odbywa się klimatyzowanymi samochodami marki Mercedes klasy E bądź Audi A4. Po przylocie wystarczy zadzwonić, a kierowca parkingu odwiezie Was na miejsce w którym pozostawiliście swój samochód.

Sam parking jest dobrze oświetlony, ogrodzony i strzeżony przez firmę ochroniarską SECIURITY. W cenę postojową wliczone jest również ubezpieczenie samochodu na wypadek kradzieży czy uszkodzenie auta z przyczyn niezależnych od właściciela.

Płatności za parking dokonywać można kartą, gotówką na miejscu bądź w systemie on-line. Dla stałych klientów firma oferuje rabaty.

Za parking opłaty, w okresie zimowym, naliczane są w systemie dziennym. Za pobyt jednodniowy samochodu na parkingu należy zapłacić 30 zł, następnie cena rośnie o 10 zł względem jednego dnia (2dni- 40zł, 3 dni- 50zł, 4 dni- 50zł, 5 dni- 60zł, 6dni- 70zł, 7dni- 80zł). Za postój 14 dniowy należy zapłacić 140zł. Natomiast cena poniżej dwóch tygodni stopniowo maleje- postój 13 dniowy kosztuje 135zł, za postój 12 dniowy należy zapłacić 130zł, 11dniowy- 125zł, 10dniowy- 120złoty, 9dniowy- 110zł, zaś 8dniowy- 100zł. Cena za postój powyżej 14 dni pozostawiona została do indywidualnej negocjacji.

Rezerwuj już dziś! BEZKONKURENCYJNE CENY!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>