Parking Lotniskowy VIKTORIA

Parking Lotniskowy VIKTORIA położony jest pobliżu lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, w swojej ofercie posiada 50 miejsc parkingowych. Parking znajduje się w miejscowości Mieszewo, z dala od zgiełku miasta.

Goście parkingu bezpłatnie dowożeni i przywożeni z terminala odlotów bądź przylotów. Dla najmłodszych klientów przewidziane są foteliki samochodowe, zapewniające bezpieczeństwo w czasie przejazdu na miejsce lotniska.

Przed podróżą goście parkingu Viktoria skorzystać mogą z bezpłatnej toalety bądź odpocząć przed wylotem w przytulnym domku, w którym serwowane są ciepłe napoje typu kawa i herbata i zimne napoje chłodzące w upalne dni. Dla gości przybywających z daleka firma oferuje również nocleg, w przystępnych cenach w Willi BB, pobliskim pensjonacie.

Sam parking jest dobrze oświetlony, monitorowany przez firmę zewnętrzną SOLID SECIUTITY. Plac zabezpieczony jest dodatkowo czujnikami ruchu, natomiast brama wjazdowa otwierana jest pilotem jedynie przez właścicieli posesji. Powierzony samochód pod opiekę Viktorii na czas postoju objęty jest ubezpieczeniem.

W razie problemów z rozruchem samochodu po przyjedźcie właściciele oferują profesjonalną pomoc. Istnieje również możliwość, wynajęcia samochodu z kierowcą w celu odwiezienia do domu, w razie konieczności.

Postój na parkingu ?pod chmurką? kosztuje za 2-4 dni 80zł, za 5-7 dni 100zł, 8-10 dni- 120zł, 11-14 dni- 140 zł. (cena powyżej 14dni rośnie o kolejne 5zł). Miejsca garażowe są nieco droższe i kosztują 2-4 dni 130zł, 5-7dni- 150zł, 8-9 dni- 170zł, 11-14 dni 20zł, za każdy następny dzień postoju cena wynosi 7zł. Parking Wiktoria zaprasza gości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>