Parking strzeżony przy Lotnisku im. Lecha Wałęsy Gdańsk- Rębiechowo.

Parking strzeżony Wojciecha Dmochowskiego położony jest nieopodal samego lotniska, przy ulicy Słowackiego, w odległości 700metrów, od samego terminala, ok. minuty drogi. Na chwilę obecną parking posiada aż 150 miejsc parkingowych. Parking jest ogrodzony i monitorowany przez całą dobę oraz chroniony przez firmę zewnętrzną SOLID SECIURITY. Na czas pozostawienia samochodu na parkingu, auto objęte jest bezpłatnym ubezpieczeniem, na wypadek kradzieży bądź uszkodzenia. Opłata wliczona jest w cenę parkingu.

Parking honoruje płatności kartą, gotówką bądź drogą on-line. Firma nie wystawia natomiast faktur VAT, jedynie rachunki.

W przypadku problemów z samochodem firmą oferuje profesjonalną pomoc- posiada prostownik do ładowania akumulatorów bądź kable rozruchowe.

Ceny naliczane są w systemie dziennym. Za postój jednodniowy należy zapłacić- 30zł, następnie cena stopniowo rośnie- postój 2dniowy kosztuje 35zł, 3dniowy- 40zł, 4dniowy-50zł, 5dniowy- 60zł, 6dniowy- 70zł, 7dniowy- 80zł, 8dniowy- 85zł, 9dniowy- 90zł, 10- 95zł, 11- 100zł, 12- 105zł, 13- 110zł, 14- 115zł. Za pobyt do tygodnia , cena za każdy dzień wzrasta o kolejne 10PLN, natomiast powyżej tygodnia cena rośnie o 5PLN za dzień postojowy.

Ceny na parkingu są niskie, parking cieszy się dużym powodzeniem wśród gości lotniska. Firma, w okresie letnim, oferuje również bezpłatne odkurzanie- w cenie. Na miejscu, na klientów pozostawiających auto na 5 dni i dłużej czeka niespodzianka. Szukasz miejsca parkingowego- dobrze trafiłeś. Komfort, bezpieczeństwo, jakość to trzy podstawowe cechy parkingu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>